Корзина

Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 10:00 ближайшего рабочего дня (сегодня)

+380 (96) 400-01-00
Творческая мастерская Лазедар
Корзина

Отзывы о компании Творческая мастерская "Лазедар"

  • Инна М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Заказывала адресник для собаки.
    Связались буквально на следующий день (делала заказ в выходные ко Дню Независимости Украины) обработали заказ и изготовили изделие очень даже оперативно. Адресник очень понравился, бомба)) Спасибо продавцу

  • Світлана К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Анна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Заказ обработали и доставили очень быстро, приятно сотрудничать с таким магазинам, рекомендую. 👍

  • Дыкина Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Очень плохо

    Перезвонили с целью уточнения заказа через 5-10 дней

  • Марія Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • игорьСделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Олег І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Покупатель
    Отлично

    Заказывала адресник для собаки!Учли все мои пожелания и сделали шикарный адресник!Мы и наша собака остались очень довольны!🥰

  • Елена Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Сделали быстро и качественно. Очень понравилось!Рекомендую!

  • Олександр Ю.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Нейтрально

    Що до замовлення, то є дві сторони медалі. Спочатку про позитивну:
    1) Рамки на вигляд і на якість хороші
    2) Дякую продавцю що товар прийшов на той день, що я попросив!
    Негативна сторона:
    1) Обовязково дзвоніть клієнту, адже товра не за 10 копійок, де можна відіслати будь-кому. Натомість зі мною звязалися через вайбер повідомленням і надалі всі питання в форматі повідомлень. Раніше, я б відразу відмовився від такої покупки але так як товар сподобався то ризикнув. Слава Богу, все чудово.
    2) На сайті не написанно, який срок виконання замовлення! Що це значить? Рамки мені потрібні були в подарунок на суботу. Заходжу я на сайт в понеділок, дивлюся - гарні рамки, замовляю і очікую, що завтра вони вже відправляться. А що натомість? Завтрашній день пройшов (вівторок)-тиша, в середу пишу. Відповідь - Товар буде зробленно за пару днів і відішлемо. Аллооо... То можливо, з самого початку, ваш менеджер має повідомити клієнту, що продукція робиться кілька днів. А якби я в четверг замовив? Та і так, нервували, що хоч би встигли відправити. Обовязково кажіть клієнту за сроки виконяння.
    3) Є три кольори рамок. Замовив темну рамку з написом. Мінус такого в тому, що напису не видно, хіба що коли добре придивитися, тому довелося самому ножичком вишкребти лак з напису, щоб він став світлішим.
    4) Не якісно приклеєні петельки, за допомогою яких рамка вішається на гвіздок, повідпадали. Сам приклеїв.